LÉKAŘ/KA se specializovanou způsobilostí nebo kmenem v oboru Radiologie

  • 45000 - 70000 CZK za měsíc
  • Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Pracovní náplň

Nabízíme volnou pozici LÉKAŘ/KA s kmenem nebo specializací v oboru Radiologie a zobrazovací metody

Požadujeme

- specializovanou způsobilost v oboru, ev. certifikát o kmeni
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- mzdu v rozmezí 45000 - 70000 Kč/měsíc
- stabilizační/náborový příspěvek 40000 - 65000 Kč
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, benefitní karta)
- možnost ubytování na ubytovně nebo v bytu
- podpora dalšího vzdělávání
- možnost i zkráceného úvazku
- příjemné pracovní prostředí

Nemocnice se nachází v krásné podhorské oblasti. Ve městě plném možností kulturních a sportovních aktivit.

Detaily nabídky LÉKAŘ/KA se specializovanou způsobilostí nebo kmenem v oboru Radiologie, Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Firma

Oblastní nemocnice Trutnov ( zaměstnavatel )

Adresa

Maxima Gorkého 77, Trutnov

Pracovní poměr

Plný i zkracený úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Vysokoškolské / universitní

Zařazení

Farmacie a zdravotnictví, Služby zákazníkům

Telefon

Kontaktní osoba

Andrea Gottwaldová

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát