Prodavačka - kadeřnice

  • 28000 - 28000 CZK za měsíc
  • Praha

Pracovní náplň

Jistých 28.000 Kč pro IČaře za plný úvazek.
Vaše nářadí, naše elektropřístroje a kosmetika.
Jste-li šikovná kadeřnice s praxí, stříhání a stylování Vás baví, ale nemáte dostatečnou klientelu nebo nemůžete/nechcete stát celou směnu u kadeřnického křesla, nabízíme Vám kombinovanou práci na pozici prodavačka – kadeřnice v největším obchodě s civilními parukami v ČR
Budete:
- prodávat paruky, příčesy a další vlasové výrobky
- upravovat je vystavené v obchodě i přinesené k regeneraci
- v případě zájmu se zapojíte do nového programu prodeje, aplikace a servisu exkluzivních pánských tupé k dlouhodobému připevnění

Požadujeme

- za všech okolností milý a ochotný přístup k zákazníkům a ohleduplnost
- zájem o práci v oboru, pracovitost, iniciativu a zodpovědnost, firemní loajalitu, příjemný vzhled
- vyučení v oboru kadeřník – kadeřnice + praxi a zručnost
- alespoň minimální znalost angličtiny pro základní komunikaci se zákazníky
- žádné zkušenosti s parukami ani s tupé a dalšími vlasovými výrobky neočekáváme -všechna specifika naučíme

Nabízíme

Jistotu zavedeného 1. porevolučního soukromého obchodu s parukami v republice
Příspěvky na obědy
A hlavně prima spolupracovnice

Jistá odměna bez slibovaných a nedosažitelných bonusů při plné pracovní době pro „IČaře“ 28.000 Kč (po zkušební době, při odpovídajícím výkonu už po 1.měsíci zkušební doby).
Možná práce i na HPP - ze začátku na dobu určitou.

Detaily nabídky Prodavačka - kadeřnice, Praha

Firma

HAIR UNION spol. s r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Zlatnická 1125/5, Praha-Nové Město

Pracovní poměr

Plný i zkracený úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazení

Obchod prodej a nákup, Služby zákazníkům, Výroba provoz a řemesla

Telefon

Kontaktní osoba

Eva Charouzová

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát