Údržbář

  • Ždírec nad Doubravou

Pracovní náplň

Oprava a údržba zařízení pro výrobu a zpracování plastu
Výměna provozních kapalin, filtrů, atd. ve výrobních zařízeních
Práce s kovem - výroba ochranných klecí, přípravků a dalších potřeb pro výrobu
Obsluha jednoduchých výrobních strojů - ohýbačka, pila, vrtačka
Oprava a údržba areálu firmy
Značný podíl ruční práce
1-směnný provoz

Požadujeme

Technické myšlení
Manuální a technická zručnost
Zkušenosti s údržbou výhodou
technické vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
finanční ohodnocení dle stupně profesionality
možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
motivační bonusy
příspěvek na stravování
příspěvek na dopravu

Detaily nabídky Údržbář, Ždírec nad Doubravou

Firma

Extruindustrie CR s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Průmyslová 505, Ždírec nad Doubravou

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání