mistr oddělení

  • Ždírec nad Doubravou

Pracovní náplň

- opracování a kontrola plastových profilů a jejich sestav se svěřeným týmem lidí
- vedení týmu 10-ti lidí a zajištění plynulého a efektivního chodu oddělení
- organizace a denní plánování práce podřízených a následná kontrola plnění plánu
- dodržování technologie výroby a standardů kvality na svěřeném oddělení
- běžná údržba a správa zařízení na opracování výrobků (např.pily, střižné a výsekové nástroje atd.)
- řešení nestandardních situací
- jednání s ostatními vedoucími oddělení

Požadujeme

- SOU nebo SŠ podmínkou
- manuální zručnost
- technické vzdělání výhodou
- zkušenosti s vedením lidí výhodou
- organizační schopnosti
- spolehlivost
- loajalita

Nabízíme

- práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
- finanční ohodnocení dle stupně profesionality
- možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
- motivační bonusy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- nástup možný ihned

Detaily nabídky mistr oddělení, Ždírec nad Doubravou

Firma

Extruindustrie CR s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Průmyslová 505, Ždírec nad Doubravou

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazení

Strojírenství, Výroba provoz a řemesla, Průmysl

Telefon

Kontaktní osoba

Ing.Lukáš Kadeřábek

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát