Zdravotní sestra/bratr v plicní ambulanci

  • Cheb

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr v plicní ambulanci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Divadelní náměstí 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 32 hod/týdně (POUZE 4 DNY V TÝDNU) !!! Pracovní doba: Po-Čt 6:30-15:00 h. Náplň práce: práce v plicní ambulanci. Požadujeme: očekáváme kreativního/kreativní zaměstnance/zaměstnankyni ochotného/ochotnou se učit novým věcem, pro práci je nutné ukončení zdravotnické školy (obor všeobecné nebo praktické sestry). Nabízíme: zajímavá a různorodá práce v moderně zařízené ambulanci v centru města, mimo běžné práce ambulantní/ho zdravotní/ho sestry/bratra zaškolíme i v ovládání specializovaných přístrojů (bodypletysmograf, spirometr), 5 týdnů dovolené, 3-5 dní zdravotního volna. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 16:00-19:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis).