NÁKUPČÍ l KOLÍN | JUNIOR

Pracovní náplň

HLEDÁ SE NÁKUPČÍ!

Máte zkušenosti s tvorbou cenových kalkulací a tvorbou cenových nabídek koncovým klientům?
Pokud máte alespoň částečné zkušenosti z nákupu či plánování výroby, tak je tato pozice přímo pro Vás!

Pokud se v této pozici vidíte, tak neváhejte ani chvíli a pošlete mi Váš životopis!

Náplň práce:

- Tvorba cenových kalkulací produktů a příprava cenových nabídek pro naše klienty
- Zajišťování technických podkladů od našich obchodních zástupců, pro návrh výrobku a cenové kalkulace
- Sledování cenových hladin jednotlivých zákazníků pro správné nastavení koncových cen produktů
- Práce s ERP systémem - tvorba nových položek a správa stávajících
- Komunikace napříč odděleními
- Poptávání zboží a materiálu u dodavatelů

Požadujeme

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru, ale není to podmínkou
- AJ na úrovni B1 - budete používat každodenně
- Technické znalosti
- Analytické dovednosti

Nabízíme

- Roční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- Průmyslové zázemí výrobní, perspektivní společnosti