TECHNOLOG | 70 000 KČ

Pracovní náplň

DO OKRESU JIČÍN HLEDÁME TECHNOLOGA!

Máte technické myšlení, zkušenosti na obdobné pozici a komunikativní angličtinu?

V tom případě čtěte dál:

Náplň práce Technologa:

- Je zodpovědný za přidělenou technologii v závodě
- Stanovuje výrobní postupy, pracovní instrukce a parametry výrobního zařízení
- Plánuje výrobní procesy, určuje normy
- Připravuje technologické postupy
- Optimalizuje výrobní parametry a výrobní proces
- Kontroluje, udržuje a aktualizuje výrobní dokumentaci
- Provádí analýzy vad, stanovení jejich příčin a určuje postupy jejich odstranění
- Vykonává změnové a odchylkové řízení
- Spolupracuje na kontinuálním zlepšování
- Podílí se na přípravě nových projektů v rámci svého zaměření

Požadujeme

- Střední odborné vzdělání technického směru
- Zkušenosti v automotive výhodou
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MC Office
- ŘP skupiny B
- Technické myšlení
- Schopnost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
- Příjemné pracovní prostředí
- Jednosměnné - pružná pracovní doba

Detaily nabídky TECHNOLOG | 70 000 KČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát