PROJEKTOVÝ MANAŽER | 90 000 KČ

Pracovní náplň

DO KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE HLEDÁME PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Máte zkušenosti v oboru automotive a komunikativní znalost anglického jazyka?

Možná hledáme právě Vás!

Náplň práce Projektového manažera:

- Zastupuje výrobní závod v přidělených projektech
- Řídí se projektovým plánem a shromažďuje informace a dokumentaci k projektům
- Zprostředkovává a zajišťuje veškeré informační toky mezi vedením projektu a závodem
- Rozděluje úkoly a sleduje termíny plnění mezi projekt managementem a závodovým projektovým týmem
- Řeší technické a koncepční problémy vzniklé u zákazníka při zavádění nových výrobků

Zaujala Vás pracovní nabídka? V tom případě neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Požadujeme

- Střední odborné vzdělání technického směru
- Zkušenosti v automotive - v oblasti výroby plastů
- Pokročilou znalost AJ
- Uživatelskou znalost MS Office
- ŘP skupiny B
- Technické myšlení, zodpovědnost
- Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
- Příjemné pracovní prostředí
- Jednosměnné - pružná pracovní doba

Detaily nabídky PROJEKTOVÝ MANAŽER | 90 000 KČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát