SPECIALISTA LOGISTIKY

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Umíte komunikovat v angličtině s dodavateli a máte praxi v zajištění materiálu pro výrobu?

V tom případě se mi ozvěte!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

- Zajištění materiálu pro výrobu a úzká spolupráce s výrobou
- Zpracování zákaznických odvolávek – denní komunikace se zákazníkem
- Denní komunikace s dodavateli (převážně v anglickém jazyce)
- Management (sledování) stavu zásob
- Plánování a mapování zdrojů
- Spolupráce při řešení kvality materiálu

Požadujeme

- Pokročilá znalost anglického jazyka, na denním pořádku jsou telekonference z dodavateli a kolegy z různých zemí
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Zná prostředí SAP (výhodou)

Nabízíme

Nabízíme Vám:

- Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
- 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
- Flexibilní pracovní dobu
- Příspěvek na dopravu
- Možnost závodního stravování
- Nejnovější technologie
- Další rozvoj a kariérní růst

Detaily nabídky SPECIALISTA LOGISTIKY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát