SPECIALISTA DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Umíte komunikovat v angličtině a máte praxi s dodavatelskými řetězci?

V tom případě se mi ozvěte!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

- Plánování nákladní dopravy pro všechny lokality po celém světě ve spolupráci s pobočkami, dopravci a oddělením pro globální nákup
- Naplánování supply chain efektivně s ohledem na náklady, lead-time a udržitelnost
- Analyzování statistiky zásilek a vytváření KPI
- Zlepšování procesu přepravy a balení
- Podílení se na tvorbě standardů a trénování kolegů z dodavatelského řetězce

Požadujeme

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- Praxe v logistice výhodou
- Výborná znalost balíčku MS Office (nejen Excel, Power BI, ale i další analytické nástroje)
- Znalost nástrojů pro automatizaci výhodou (RPA, Knime)
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme Vám:

- Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
- 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
- Flexibilní pracovní dobu
- Příspěvek na dopravu
- Možnost závodního stravování
- Nejnovější technologie
- Další rozvoj a kariérní růst

Detaily nabídky SPECIALISTA DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát