PROJEKTOVÝ INŽENÝR | KVASINY

Pracovní náplň

Hledáme PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA

Máte zkušenosti s vedením projektů? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky i německy?

V tom případě čtěte dál!

- Koordinace výrobních možností pro nový projekt
- Modifikace výrobků s vývojovými, konstrukčními a výrobními celky
- Plánování, optimalizace a realizace montážních procesů, metod a postupů
- Analýza chyb a provedení nezbytných protiopatření
- Optimalizace pracovních postupů a/nebo produktů
- Řešení technických problémů se zákazníkem ve spolupráci s projektovými týmy
- Odpovědnost za výběr zařízení až po uvedení do výroby

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického směru
- AJ a NJ na komunikativní úrovni
- Zkušenosti s projektováním
- Ochota cestovat
- Znalosti MS Office a Outlook
- Komunikativní, spolehlivá a flexibilní osobnost

Nabízíme

- Bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Home office
- Flexibilní pracovní doba