KONTROLOR NAKLÁDKY l HRADEC KRÁLOVÉ l 2 SMĚNY

Pracovní náplň

Láká Vás práce pouze na dvě směny? Aktuálně posilujeme tým a hledáme kandidáta na kontrolu nakládky, kde Vás čeká:

- kontrola správnosti naložených balíků na auto a jejich zabezpečení dle instrukcí
- zajištění fotodokumentace nakládek
- kontrola neporušenosti balení panelů a příslušenství v průběhu procesu nakládky
- zajištění doplňování obalového materiálu

Požadujeme

- vyučení
- ochota pracovat na dvě směny - 6-14:15/13:45 - 22

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- zaměstnanecké bonusy
- příspěvek na penzijní připojištění
- systém Cafeterie
- jazykové vzdělávání