MANAŽER LOGISTIKY

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v logistice? Hledáte práci, kde nebude pouze sedět v kanceláři?

Aktuálně hledáme KOORDINÁTORA INTERNÍ LOGISTIKY!

Za co budete zodpovědný/á?

- Inventarizaci materiálu mezi skladem a výrobou
- Zajištění navážení materiálu na výrobní linky
- Dodržování balicích předpisů
- Dodržování standardů při manipulaci s materiálem (FIFO, balicí postupy, dodržování layoutu apod.)
- Expedici výrobků pro jednotlivé zákazníky
- Provoz manipulační techniky

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti logistiky
- znalost MS Office - Word, Excel
- řidičský průkaz sk. B
- odolnost vůči stresu
- samostatnost, zodpovědnost, proaktivita

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- bonusy
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění (950 Kč měsíčně)
- příspěvek na dovolenou (6 000- 10 000 Kč)
- firemní akce