PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

Pracovní náplň

NA ORLICKOÚSTECKO HLEDÁME PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Máte praxi v oblasti zavádění štíhlé výroby a zkušenosti s vedením lidí?

Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem?

V tom případě máme pracovní pozici přímo pro Vás!

Náplň práce:

- Zastupování pozice vedoucího výroby
- Zodpovědnost za řízení údržby strojů, nástrojů, budov a vozového parku
- Optimalizace výrobních procesů, materiálových toků, layout a ergonomie pracovišť
- Odstraňování plýtvání v procesech, provádění Value Stream Mapping, analýza a stanovování časových norem
- Zavádění a školení principů štíhlé výroby
- Návrh a design výrobního procesu u nových projektů
- Neustálé zlepšování
- Reporting

Zaujala Vás pracovní pozice? V tom případě mě neváhejte kontaktovat!

tereza.supikova@grafton.cz
601 204 512

Požadujeme

- VŠ technického zaměření
- AJ nebo NJ plynule
- Zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky
- Zkušenosti na pozici procesní inženýr, lean manager, continuous improvement manager

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Závodní stravování
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Jazykové kurzy
* Věrnostní prémie