MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | AŽ 45 000 Kč

Pracovní náplň

DO PARDUBICKÉHO KRAJE HLEDÁME MISTRY VÝROBY!

Máte zkušenosti s vedením lidí a vyhledáváte možnosti kariérního růstu?

Jste vůdčí typ s organizačními a komunikačními schopnostmi?

Chcete pracovat v jednosměnném provozu ve firmě, kde bude Váš názor slyšet?

Tak to jste na správném místě. K dosažení Vaší vysněné práce stačí zaslat Váš životopis!

Vaší náplní práce bude:

- vést tým pracovníků ve výrobě
- koordinovat výrobu a kontrolovat plnění plánu
- kontrolovat postupy zaměstnanců dle stanovených předpisů a pokynů
- spravovat personální záležitosti zaměstnanců

Požadujeme

- SŠ vzdělání (technického směru - výhodou)
- zkušenosti s vedením lidí
- organizační a komunikační dovednosti
- chuť učit se novým věcem
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

* příspěvky na stravování
* příspěvky na penzijní připojištění
* volno navíc
* možnost kariérního růstu
* moderní vybavení, příjemné pracovní prostředí
* zaměstnanecké akce a další