TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY l ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Pracovní náplň

HLEDÁ SE TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY!

Máte zkušenosti v oblasti výrobní kvality?

Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

V tom případě čtěte dál!

Náplň práce:
- provádění namátkové kontroly nakupovaného materiálu dle kontrolních plánů - běžnými i speciálními měřidly
- účast na analýzách příčin neshod a návrhu nápravných opatření u dodavatelů a jejich implementace
- vystavování reklamačních protokolů neshodného materiálu dodavatelům
- spolupráce s kolegy ve výrobě

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis!

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti
- znalost metod měření
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost AJ výhodou
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- Roční bonus
- Penzijní připojištění
- Dovolená navíc
- Výhodný telefonní tarif
- Dotované stravování

Detaily nabídky TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY l ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát