SPECIALISTA KVALITY

Pracovní náplň

CO VÁS ČEKÁ?

- Podílíte se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby z hlediska kvality
- Zodpovídáte za hodnocení kvality dílů v projektové fázi
- Tvoříte dokumentaci kvality pro budoucí sériovou výrobu
- Spolupracujete při odstraňování nedostatků v oblasti kvality
- Aktivně spolupracujete s vedoucím kvality daného projektu a ostatními odděleními (logistika, technologie, zajišťování forem, výroba atd.)

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání
- Nj nebo Aj mírně pokročilý
- Dobrá znalost práce na PC – Excel, Word
- ŘP oprávnění B

Nabízíme

* 13. a 14. plat
* Obědy za 23 Kč
* 5 týdnů dovolené
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Finanční ohodnocení odpovídající regionu
* Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
* Letní tábor pro děti
* Příspěvek na masáže apod.