PROJEKTOVÝ MANAŽER - INVESTICE

Pracovní náplň

Chcete pracovat v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou?

Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu?

Pracujte jako PROJEKTOVÝ MANAŽER pro oblast INVESTIC.

Co Vás na pozici Projektového manažera čeká?

- Vedení projektů investic (budovy, infrastruktura, strojní vybavení)
- Zodpovědnost za dodržování termínů,
- Projektové výkaznictví (správa nákladů, obchodní dokumentace atd.)
- Provádění výběrových řízení na technická řešení a jejich dodavatele

Zašlete svůj životopis a dozvíte se více.

Požadujeme

- Vzdělání v oblasti strojírenství, stavebnictví, ekonomie
- Výborná znalost AJ
- Předchozí praxe s projektovým řízením
- Zkušenost s investicemi

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- bonus 10 % z roční hrubé mzdy
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy

Detaily nabídky PROJEKTOVÝ MANAŽER - INVESTICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát