MISTR KOVOVÝROBY

Pracovní náplň

Pro úspěšnou českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby a designu, hledáme technicky zdatného kandidáta na pozici mistr kovovýroby.

Náplň práce:

- organizace a řízení kovovýroby dle požadovaných termínů
- hodnocení, motivace a rozvoj zaměstnanců
- kontrola dodržování výrobních procesů a systémů 5S, TPM, OEE, BOZP
- aktivní spolupráce při plánování technologického rozvoje oddělení
- zvyšování efektivity a kvality výroby

Požadujeme

- vzdělání ideálně technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici
- znalost MS Office

Nabízíme

- odpovídající mzdové ohodnocení
- roční bonusová složka
- zázemí moderní společnosti
- působnost v oblasti nejmodernějších technologií
- příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy
- příspěvky na stravování
- výhodná volání

Detaily nabídky MISTR KOVOVÝROBY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát