PRODUCT COORDINATOR

Pracovní náplň

HLEDÁ SE PRODUCT COORDINATOR!

Chcete se podílet na tvorbě produktu významné mezinárodní společnosti?

Líbila by se Vám následující pracovní náplň?
- vytváření a zavádění nových technických a vizuálních návrhů produktu
- řízení produktové změny – od návrhu až po ověření výsledku v praxi
- rozvíjení a dokončení vzniklých konceptů a prototypů
- rozpoznávání vzniklých problémů při zavádění produktu a specifikování jeho řešení
- udržování a poskytování správných dat ohledně nových projektů – údaje o výrobku, výkresová dokumentace
- implementování technických změn do výroby za produkt
- podílení se na analýzách problému - continous improvement a optimalizace
- tvoření návodek a pracovních postupů
- kontrola PokaYoke stanovišť

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického směru
- AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
- znalost MS Office
- zkušenosti z automotive průmyslu (v oblasti technologie a výroby)
- znalost PSA, PPAP a PCPA výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. mzda
- příspěvky na stravování

Detaily nabídky PRODUCT COORDINATOR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát