PRODUKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

Baví Vás rozvíjet produkty, sledovat konkurenci na trhu a působíte ve stavebním nebo technickém oboru?

Právě hledáme produktového manažera.

Náplň práce:

- vytváření, rozvoj a vývoj produktu, udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli
- technická podpora v zaškolování aplikací, tepelně technické výpočty
- podpora prodeje minerálních technických izolací v ČR i exportu
- podíl na marketingových aktivitách společnosti
- vzdělávání externích zákaznických skupin
- sledování vývoje legislativy a technických norem

Požadujeme

- VŠ vzdělání ideálně se zaměřením na TZB
- zkušenosti ze stavebního oboru
- komunikativní AJ - zákazníci mimo ČR
- znalost MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie
- stravenky
- příspěvek na penzijní, životní a úrazové pojištění

Detaily nabídky PRODUKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát