REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

Pro úspěšnou a perspektivní českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu, hledáme energického a dynamického kandidáta do oddělení zákaznického servisu.

Na této pozici budete mít na starosti:

- koordinaci činností spojených s dodávkou a instalací interiérového vybavení v ČR i zahraničí
- kontrolu plnění termínů
- tvorbu objednávek
- komunikaci se zákazníky

Požadujeme

- SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- komunikativní znalost NJ podmínkou
- vysoká míra samostatnosti a časová flexibilita
- ŘP sk. B

Nabízíme

- odpovídající mzdové ohodnocení
- roční bonusová složka
- zázemí moderní společnosti
- působnost v oblasti nejmodernějších technologií
- příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy
- příspěvky na stravování
- výhodná volání

Detaily nabídky REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát