SPECIALISTA/KA LOGISTIKY

Pracovní náplň

HLEDÁ SE SPECIALISTA/KA LOGISTIKY!

Náplň práce:
- Správa balících předpisů pro materiály a hotové výrobky naší produkce
- Spolupráci s vývojovým týmem, týmem technologů výroby, specialistů logistiky a kvality
- Spolupráci s dodavateli obalů
- Vývoji nových obalů pro nové výrobky
- Modifikaci obalů při designových změnách dílů a materiálů
- Optimalizaci obalů na základě provozních potřeb

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
- Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů
- Znalost komunikativní AJ
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- ŘP. skupiny B
- Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- 13. a 14. plat
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- benefitní program Cafeterie
- příjemné pracovní prostředí
- smlouva na dobu neurčitou

Detaily nabídky SPECIALISTA/KA LOGISTIKY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát