SPRÁVCE BUDOVY l PARDUBICE

Pracovní náplň

Víte, jak to chodí ve výrobních firmách?

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže se starostí o technologické zařízení budovy výrobního závodu, ale zároveň se nebojí ve něco opravit.
Na této pozici:

Co vás na této pozici čeká?
-zodpovědnost za údržbu budovy a celého areálu
- dodržování bezpečného provozu v areálu
- řízení dodávky energií, monitoring spotřeby
- administrativa potřebná k řízení areálu

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost technické angličtiny (min. úroveň A2)
- min. 3-5 let praxe v oblasti správy budov
- znalost MS Office (Excel)
- znalost Facility Managementu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu
* obědy s příspěvkem zaměstnavatele
* firemní kantýna
* příspěvek na penzijní připojištění
* zlevněné volání
* věrnostní bonusy
* sleva na dovolenou

Detaily nabídky SPRÁVCE BUDOVY l PARDUBICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát