ENERGETIK/ČKA

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, nyní hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ENERGETIK/ČKA!

Vaší náplní práce na této pozici bude především:
- odpovědnost za oblast energetického hospodářství
- kompletní vedení agendy energetického managementu
- zabezpečení údržby vyhrazených a nevyhrazených technických zařízení
- zajištění a dohled nad realizací revizí vyhrazených elektrických zařízení do i nad 1000 V
- tvorba výběrových řízení na dodávky technologických zařízení
- osoba odpovědná za elektrická zařízení dle ČSN EN 50110-1 ed.3

Přidejte se do velmi příjemného kolektivu a začněte pracovat klidně od zítřka! :)

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
- vyhláška č. 50/78 Sb. § 6, (§ 8 odst. 2 nad 1000 V výhodou)
- znalosti z oblasti energetiky
- uživatelská znalost PC
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost vést lidi

Nabízíme

- 25 dnů dovolené
- Stravenky ve výši 85 Kč
- Obědy za 25 Kč
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní pojištění

Detaily nabídky ENERGETIK/ČKA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát