SENIOR BACKEND DEVELOPER - 100% home office

Pracovní náplň

Chceš se podílet na vývoji mobilních i webových aplikací v rámci úspěšné tuzemské společnosti? Máš chuť se angažovat v nových projektech, na kterých naše společnost pracuje?

Zkušenosti s prací v React se počítají! Angličtina nebo znalost jiných technologií budou výhodou.

Pokud Ti více vyhovuje práce z domu, tak jsme tvojí ideální volbou. Ale naše zbrusu nové kanceláře také představují příjemné pracovní prostředí, kde ti budou dělat společnost kolegové-sympaťáci z IT oblasti.

Připoj se k našemu týmu a pošli nám svůj životopis!

Požadujeme

- znalost Node.js, PHP
- znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
- alespoň základní znalost jiných technologií jsou vítány
- chuť dále růst a vzdělávat se v oboru

Nabízíme

- možnost neomezené práce z domu
- možnost pracovat na IČO nebo na HPP
- flexibilní pracovní doba
- 25 dní dovolené
- pracovní zařízení dle vlastních preferencí
- přátelský kolektiv zkušených ajťáků
- školení, kurzy, konference

Detaily nabídky SENIOR BACKEND DEVELOPER - 100% home office

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát