MISTR VÝROBY

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici MISTR VÝROBY. Pokud máte zkušenosti s vedením lidí, znalost tvorby a čtení technické dokumentace, vzdělání technického směru a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost se zajímavými benefity, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

* řízení a koordinace pracovníků na svěřeném oddělení
* koordinace objednávek, zajišťování náhradních dílů pro výrobu
* zpracování administrativních činností spojených s vedením zaměstnanců (BOZP a PO, vzdělávání, odměňování, motivace a další)
* komunikace s personálním oddělením, zpracování podkladů pro mzdy
* kooperace při zavádění nových projektů
* práce v dvousměnném provozu

Požadujeme

* zkušenost na pozici min. 2 roky
* tvorba a čtení technické dokumentace
* velmi dobrá znalost MS Office
* komunikativnost, zkušenost s vedením zaměstnanců
* řidičký průkaz sk. B

VÝHODOU:

* komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

* bonusy
* flexibilní pracovní doba
* 25 dnů dovolené
* penzijní připojištění
* jazykové kurzy
* příspěvek na stravování