VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného VEDOUCÍHO ÚDRŽBY!

Co bude Tvým úkolem:
* vedení týmu nástrojářů
* zodpovědnost za rozvoj týmu a implementaci nových procesu
* podílení se na specifikaci nových technolog
* plánování a kontrola plnění úkolů svého týmu
* účast na představování konstrukce nových forem
* plánovaní provádění preventivní a proaktivní údržby, provádění oprav a modifikací forem
* sledování nákladovosti procesů a dodržení rozpočtu střediska
* eeportování nadřízeným

Požadujeme

* praxe na obdobné pozici
* zkušenost s údržbou forem
* komunikativní AJ je nutností

Nabízíme

- DO FAKTURACE NEUVÁDĚT JMÉNO UCHAZEČE.
můžeme se, prosím, domluvit např. na fakturaci za náborové služby vč. data nástupu + pozice? Bylo by to takto za Vás v pořádku?

- smlouvy: Nový Jičín - 99% je na neurčito, Rychvald - 1 rok a pak na neurčto
- benefity: neinzerovat:
* příspěvek na dojezd - do 35 km( 1,8 kč,-), nad 35 km (2,8 Kč,), nad 50 km (3,8 Kč,-) - vše v jednom směru
- osobní ohodnocení - 1-10% (až 2500 Kč,-)
- strava - zam. doplácí pouze 18-20 Kč,- (je zde i veganská strava)
- penzijko (600 Kč,-)
- 13. a 14. plat - vyplácen duben/prosinec
- podíl na zisku - září - + - to vychází na 1 výplatu

----- poslední 2 benefity jsou u standartních pozic - výše než operátor/dělník

* flexibilní pracovní doba
* osobní ohodnocení
* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* možnost relokačního balíčku
* příplatky na stravování
* životní a penzijní připojištění
* motivující finanční ohodnocení
* možnost dalšího kariérního růstu

Detaily nabídky VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát