OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR a SK| služební vozidlo

Pracovní náplň

Jste zkušený obchodník, který má znalosti v oblasti výroby forem a nástrojů? Angličtina Vám nečiní potíže a rádi byste působili na českém a slovenském trhu? Pak nám dejte o sobě vědět!

Vaší náplní práci bude:
* vytváření, rozvíjení a udržování dobrých vztahů se zákazníky společnosti na území Česka a Slovenska
* sledování a analýza trhu s cílem lépe pochopit současné a budoucí požadavky zákazníků, jejich očekávání a směr
* zodpovědnost za celý prodejní proces

Požadujeme

* technické vzdělání
* praxe min 3 roky v oblasti prodeje technického produktu
* znalosti v oblasti výroby forem a nástrojů
* angličtina na pokročilé úrovni
* ochota cestovat (celá ČR a Slovensko)
* technický background
* samostatnost

Nabízíme

* služební vozidlo i pro soukromé účely
* prémie
* provize z prodeje
* 5 týdnů dovolené
* home office
* flexibilní pracovní doba
* penzijní připojištění
* benefitní karta

Detaily nabídky OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR a SK| služební vozidlo

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát