SPECIALISTA POHLEDÁVEK s FRANCOUZŠTINOU a ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

Domluvíte se francouzsky a anglicky na pokročilé úrovni? Pak neváhejte a ozvěte se. Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost hledáme kolegy na pozici v oblasti vymáhání pohledávek. Pozice je vhodná také pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:
* komunikace s klienty ve francouzském a anglickém jazyce
* vymáhání pohledávek
* práce v SAPu, Excelu
* reporting

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání
* pokročilá znalost francouzského jazyka
* pokročilá znalost anglického jazyka
* znalost Excelu
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou
* komunikativnost a ochota učit se

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* po zaučení možnost práce z domova (až 3 dny v týdnu)
* variabilní složka mzdy
* flexibilní pracovní doba
* stravenky
* penzijní připojištění
* benefitní karta

Detaily nabídky SPECIALISTA POHLEDÁVEK s FRANCOUZŠTINOU a ANGLIČTINOU

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát