VEDOUCÍ TECHNICKÉ ÚDRŽBY, OSTRAVA

Pracovní náplň

Chtěli byste pracovat pro úspěšnou národní společnost s dlouholetou tradicí? Láká Vás být u zrodu moderního logistického centra?
Tak to hledáme právě Vás! Neváhejte a ozvěte se nám!

Co bude náplní práce:
* řízení a rozvoj servisního týmu (nábor zaměstnanců, nástup a adaptace, rozvoj a řízení výkonu)
* zajištění servisu manipulačních a třídících technologií
* provádění oprav, údržby a revizí skladovacích technologií a manipulační techniky
* komunikace se správcem budovy a kontrola kvality jeho služeb
* komunikace s dodavateli
* tvorba auditů, revizí a kontrola činností
* reporting

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo strojní
* komunikativní znalost AJ
* zkušenosti na obdobné pozici
* vyhláška 50/1978 Sb.§ 6
* schopnost orientace v elektrotechnických schématech
* orientace v oblasti facility managementu
* schopnost učit se novým technologiím
* týmový duch

Nabízíme

* finanční bonusy/prémie
* příspěvek na stravování
* MultiSport karta
* sleva na firemní produkty
* zvýhodněné mobilní tarify
* firemní notebook, mobilní telefon
* školení, vzdělávací kurzy
* občerstvení na pracovišti
* možnost občasné práce z domova
* firemní akce

Detaily nabídky VEDOUCÍ TECHNICKÉ ÚDRŽBY, OSTRAVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát