PROCESNÍ INŽENÝR - chemický průmysl

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Co bude Tvým úkolem:
* řízení výrobní linky, sledování a optimalizace technologických procesů
* optimalizace a koordinace provozu jednotlivých výrobních zařízení, udržování výrobní dokumentace
* analyzování příčin poruch strojů a zařízení a navrhování jejich řešení
* sledování a optimalizace výrobních nákladů
* koordinace výroby a údržby zařízení
* plánování provozu výrobních linek
* spolupráce na nových rozvojových projektech
* technická podpora prodeje

Požadujeme

* VŠ vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru, případně SPŠ chemická s maturitou
* praxe z výrobní společnosti chemického zaměření min. 5 let
* znalost chemické výrobní technologie, výrobních procesů
* znalost AJ

Nabízíme

* roční a čtvrtletní prémie
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravné
* příspěvky na dopravu
* penzijní připojištění

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR - chemický průmysl

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát