VÝVOJOVÝ INŽENÝR/AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Jsi kreativní, baví Tě vymýšlet nové nápady, inovace, jsi komunikativní a schopný se podílet na vývoji nových produktů? Máme pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR/AUTOMOTIVE, kde se Ti právě toto splní. Nabízíme šanci jak pro zkušené kandidáty, tak pro absolventy!!!

Náplň práce:
- poskytování techické podpory
- komunikace se zákazníkem
- řešení požadavků, změn
- spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
- podpora při zavádění nových projektů
- zajištění dohledu při analýzách reklamací ze záruky pro zákazníky

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického zaměření
* zkušenosti v automotive na podobné pozici - procesní inženýrství, zkušenosti v oblasti konstrukce apod.
* znalost práce v CATIA, Solid Works výhodou
* komunikativní angličtina
* zkušenosti se zaváděním nových projektů
* základní znalost mechaniky
* práce s technickou dokumentací
* samostatnost, analytické myšlení
* flexibilita

Nabízíme

* nadstandardní platové ohodnocení
* účast na moderních projektech
* měsíční bonusy
* roční bonusy
* pružná pracovní doba
* stravenky v hodnotě 100 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
* 5 dnů sick days
* firemní akce

Detaily nabídky VÝVOJOVÝ INŽENÝR/AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát