HLAVNÍ ÚČETNÍ - 85 000 Kč

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí v ČR a jasnou vizí!
Zajímavý a světově uznávaný produkt!
Příležitost realizovat se a přinášet nové nápady!
Výborné finanční ohodnocení a systém benefit!
Toto vše a ještě spoustu dalšího nabízíme na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ!

Náplň práce:
* zodpovědnost za kompletní účetnictví společnosti
* vedení menšího účetního týmu
* pravidelný reporting nadřízenému a vedení společnosti
* příprava podkladů pro audit

Požadujeme

* SŠ/ VŠ vzdělání
* praxe na obdnobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let
* komunikativní AJ
* znalost IFRS
* znalost SAP
* zkušenost s vedením podřízených
* rozhodovací schopnosti
* preciznost

Nabízíme

* roční odměny
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba, po domluvě možný HO

Detaily nabídky HLAVNÍ ÚČETNÍ - 85 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát