HR BUSINESS PARTNER|AŽ 50 000 KČ|

Pracovní náplň

Příležitost pro šikové personalisty ve výrobní společnosti. Staňte se naším HR BUSINESS PARTNEREM a staňte se součástí týmu interního týmu HR.

Budou se Vám hodit zkušenosti z personální oblasti výrobní společnosti, anglický jazyk a odvaha ke změně. HR BUSINESS PARTNER, příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

* Kooperace v rámci menšího týmu
* Tvorba HR procesů, strategií, jejich optimalizace, zfektivnění
* Zajištění náboru, hodnocení zaměstnanců a jejich motivace, zajištění pracovně-právní agendy
* Zpracování HR reportingu a analýz

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikační úrovni -v mezinárodní společnosti je nutností
* zkušenosti s náborem a personalistikou ve výrobní společnosti podmínkou
* znalost a orientace v zákoníku práce
* analytické a systémové myšlení, flexibilita
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu
* práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

Detaily nabídky HR BUSINESS PARTNER|AŽ 50 000 KČ|

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát