SAP SPECIALISTA|AŽ 80 000 Kč|

Pracovní náplň

Máš zkušenosti jako key user SAP? Hovoříš anglicky na úrovni denní komunikace a máš zájem pracovat ve společnosti, která přetváří sny v realitu?

Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici SAP SPECIALISTA!

Vaše pracovní náplň:

* budeš působit v roli interního poradce v rámci společnosti
* budeš poskytovat podporu a školení pro uživatele
* budeš analyzovat hlavní příčiny problémů
* spolu s dalšími kolegy budeš navrhovat optimální řešení systému SAP
* vytváříš a vyvíjíš funkční specifika a testovací strategie
* navrhuješ zlepšování podnikových procesů

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti a praxe se SAP - jakýkoliv modul
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)
* ochota táhnou za jeden provaz - pracujeme týmově

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* sick days
* Cafereria Benefit Plus
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* motivující finanční ohodnocení
* možnost dalšího kariérního růstu

Detaily nabídky SAP SPECIALISTA|AŽ 80 000 Kč|

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát