OBCHODNÍ MANAŽER | čistící chemie/čistící stroje

Pracovní náplň

Rádi byste využili svých zkušeností a působili u evropského lídra, švýcarské společnosti s ověřeným know-how v oboru čistící chemie/čistící stroje.
Pokud máte zkušenosti s působením v oblasti obchodu v obdobném oboru a angličtina Vám nečiní potíže, neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí (v rámci regionu Morava)
- prodej čistící techniky - čistící stroje (prodej/pronájem/servis)
- prodej čistící chemie + dezinfekční technologie pro COVID-19
- sledování konkurence
- reporting managementu
- práce převážně v terénu

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- zkušenosti v oboru čistící chemie, čistících strojů apod.
- zkušenosti z obdobné obchodní pozice
- komunikativní znalost AJ (jednání se zahraničními klienty, školení v AJ)
- řidičský průkaz sk. B
- silné organizační, komunikační a prodejní schopnosti
- příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

- měsíční bonusový systém
- služební automobil i pro soukromé účely
- mobil
- notebook
- jistota silné společnosti a atraktivní značky (Evropský leader, silná švýcarská společnost, ověřené know-how, funkční model, důraz na ekologii)

Detaily nabídky OBCHODNÍ MANAŽER | čistící chemie/čistící stroje

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát