AUDITOR KVALITY

Pracovní náplň

Skvělé jméno, výborný kolektiv, příjemné prostředí a spousta benefitů - to je nabídka prestižní společnosti, pro níž
hledáme specialistu z oblasti kvality na pozici AUDITOR KVALITY!!!

Vaše denní povinnosti:
* plánování a provádění interních auditů
* zodpovědnost za interní dokumentaci dle IATF 16949
* sestavování reportů o kontrole a údržba těchto záznamů
* jednání v rámci pravomocí při procesech kontroly, dodávání nebo nakládání s neshodným výrobkem
* implementace nových metod řízení kvality

Požadujeme

Co potřebujeme:

* VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* pracovní zkušenosti v oblasti automotive
* zkušenosti s implementací IATF 16949
* zkušenosti s VDA 6.3
* aktivní znalost AJ

Nabízíme

* zázemí silné a stabilní společnosti
* zajímavý systém benefit

Detaily nabídky AUDITOR KVALITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát