SERVISNÍ PRACOVNÍK - VÝROBA KŘEMÍKOVÝCH DESEK

Pracovní náplň

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, perfektním zázemím a špičkovým produktem hledá kandidáty na pozici SERVISNÍ PRACOVNÍK - VÝROBA KŘEMÍKOVÝCH DESEK!
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte technické myšlení, jste pečliví a důslední? Neváhejte a zašlete nám životopis!

Náplň práce:
* zajištění provozu zařízení
* preventivní údržba a opravy strojů
* práce je v nepřetržitém provozu
* ranní a noční 12-ti hodinové směny

Požadujeme

* SOU/SŠ v oboru elektro
* základní znalost AJ
* platná vyhláška 50/78 Sb.
* orientace v technické dokumentaci a příslušných normách
* technické myšlení a analytický přístup k řešení technologických problémů
* zručnost a důslednost

Nabízíme

* nástupní bonus podle délky posledního předchozího pracovního poměru uchazeče, 1000 Kč za každý odpracovaný měsíc, maximálně však 100 000 Kč
* roční odměna až 12,5% ze mzdy (včetně prémií, příplatků, přesčasů)
* příspěvek na dopravu minimálně 500,- Kč/měsíc, maximálně 2.700,- Kč/měsíc
* příspěvek na stravování - 105 Kč za směnu
* příspěvek na penzijní připojištění - až do výše 6% ze mzdy
* příspěvek na bydlení
* pravidelné navyšování mezd
* týden dovolené navíc
* Sick Days
* zdravotní program, příspěvek na dětské tábory, vánoční dárky
* zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
* kurzy angličtiny zdarma