NÁKUPČÍ - vhodné pro absolventy

Pracovní náplň

VELKÁ ŠANCE PRO ABSOLVENTY!!!Máte SŠ vzdělání, dobře se domluvíte anglicky a zajímá Vás oblast nákupu, ale nemáte dostatek zkušeností? Nám to nevadí, vše Vás naučíme! Hledáme NÁKUPČÍHO, který má chuť se učit!

Vaši náplní práce bude:
* komunikace s dodavateli
* příprava objednávek
* optimalizace nákupních procesů

Co bude náplní Vaší práce:
* Komunikace a vyjednávání s klíčovými dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek
* Uzavíraní dodavatelských smluv
* Vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů
* Rozvoj globálních iniciativ v rámci nákupních strategií a cílů
* Implementace inovativních nákupních řešení k podpoře obchodních a provozních plánů
* Rozvoj efektivních pracovních vztahů s interními klienty
* Vytváření reportů

Požadujeme

* minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
* komunikativní AJ
* znalost Microsoft Office
* ekonomické a účetní znalosti výhodou
* zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost

Nabízíme

* 13. plat
* pružná pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* 4 dny dovolené navíc
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* penzijní připojištění

Detaily nabídky NÁKUPČÍ - vhodné pro absolventy

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát