PROJEKTOVÝ MANAŽER - mimo automotive

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti projektového managementu? I přes ne příliš příznivou situaci, která nyní panuje kolem nás zvažujete změnu a nebojíte se nových výzev? Jednu pro Vás máme! Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA do nevýrobní společnosti!

Vaši náplní práce bude zodpovědnost za vedení projektů od A po Z, vedení projektového týmu, řešení problémů, komunikace s dodavateli a obchodními partnery, reporting vedení společnosti... zkrátka zastřešení celého projekt managementu.

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* zkušenosti v oblasti projektového managementu ideálně z oblasti logistiky, případně IT
* schopnost vést a motivovat tým
* schopnost stanovit priority a zvládat více úkolů souběžně
* analytické dovednosti
* samostatnost při jednání a vyjednávání s dodavateli
* znalost MS Office
* AJ výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

* možnost realizovat své nápady na projektech
* dovolená navíc
* flexibilní pracovní doba - možný HO po domluvě
* firemní benefity
* slevy na firemní produkty
* stravenky

Detaily nabídky PROJEKTOVÝ MANAŽER - mimo automotive

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát