Obchodní Manager

Pracovní náplň

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a udržet dlouhodobé obchodní vztahy? Máte zkušenosti z oblasti intralogistiky, rozumíte technickému produktu a dokážete ho skvěle prezentovat zákazníkům? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER budete:

* Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
* Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
* Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
* Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
* Vytvářet cenové nabídky
* Účast na výstavách a konferencích

Požadujeme

* Min. SŠ technického směru
* Praxe na obchodní pozici a zkušenosti v oblasti intralogistiky podmínkou
* AJ na komunikativní úrovni
* Prozákaznický přístup
* Vynikající prezentační a organizační schopnosti
* Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Jihomoravského, Zlínského kraje a Vysočinu)

Nabízíme

* Home office/ Flexibilní pracovní doba
* Služební osobní automobil i k soukromému použití
* Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
* 5 týdnů dovolené
* Školení v ČR a v zahraničí
* Jazykové kurzy

Detaily nabídky Obchodní Manager

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát