EHS SPECIALISTA| smlouva na dobu neurčitou

Pracovní náplň

Zajímavá pracovní nabídka pro zkušené kandidáty v oblasti BOZP! Máte praxi s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? Pak už neváhejte a ozvěte se!

V rámci náplně práce budete:
- řídit a udržovat systém managementu bezpečnosti práce
- řídit interní a externí audity
- vést příslušnou dokumentaci
- školit zaměstnance v oblasti BOZP
- pravidelně reportovat

Požadujeme

- vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky ve výrobní společnosti
- znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
- OZO v PO, č. 133/1985 Sb. podmínkou
- OZO v BOZP, č. 309/2006 Sb. podmínkou
- samostatnost

Nabízíme

* pracovní poměr na dobu neurčitou
* prémie
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na dopravu
* věrnostní bonusy
* možnost dalšího vzdělávání
* příspěvky a poukazy na zdravotní služby

Detaily nabídky EHS SPECIALISTA| smlouva na dobu neurčitou

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát