KONSTRUKTÉR - ocel/hliník| až 55 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s působením v oblasti konstrukce? Láká Vás stabilní zaměstnání, adekvátní mzda a místo pracoviště v Ostravě? Tak už neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co bude náplní Vaší práce?

Aktivně zajišťovat navržení a konstrukční zpracování zadané zakázky. Tato pozice je vhodná jak pro méně zkušené kandidáty (vše naučíme), tak již pro ostřílené konstruktéry.

* Navrhování konstrukčních řešení výrobků
* Zpracování konstrukčních podkladů a výkresů nových a stávajících výrobků, sestav, dílů, apod.
* Aktualizace interních dokumentů PZ, CN a vedení příslušné interní dokumentace
* Návrh, dohled a koordinace testování nových výrobků
* Zadávání zakázek do výroby
* Zpracování technických řešení cenových nabídek pro prodejní oddělení
* Zpracování zadaných zakázek
* Zpracování popisů a návodů k montážím výrobků

Požadujeme

Co na tuto pozici musíte mít?
* min. SŠ vzdělání stavebního nebo strojního zaměření
* nejméně 1 rok prokazatelných zkušeností se zpracováním technické dokumentace
* Orientace v technické dokumentaci, schopnost navrhovat konstrukční řešení produktů
* Technické myšlení a 3D představivost
* Anglický jazyk min. na úrovni B1 (primárně psaná forma)
* Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
* Schopnost pracovat samostatně
* Znalost IT softwarů– Microsoft Office, VBA výhodou, 2DCAD, SolidWorks výhodou, MBCAD výhodou
* Zkušenosti s hliníkovými systémy Aluprof, Schüco, aj. výhodou

Pracujeme se systémy:
* ZWCAD
* Logical

Nabízíme

* Roční bonusy do výše až 10%
* Home office
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
* Telefon + neomezený tarif
* Notebook
* Občerstvení na pracovišti
* Příjemné pracovní prostředí

Detaily nabídky KONSTRUKTÉR - ocel/hliník| až 55 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát