STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

Zkušenosti v nákupu alespoň 5 let, praxe v automotive společnosti, ochota cestovat a velmi dobrá znalost AJ. Pokud jste 4x odpověděli ANO a nyní hledáte nové pracovní uplatnění, ozvěte se nám. Hledáme NÁKUPČÍHO výrobního materiálu.

Na této pozici budete mít na starosti nákup výrobního materiálu pro dva výrobní úseky, budete vyhledávat a vyjednávat s novými a stávajícími dodavateli, s tímto souvisí také zahraniční služební cesty, budete uzavírat smlouvy, hledat úspory a optimalizovat nákupní procesy, podílet se na rozvoji globálních iniciativ v rámci nákupních strategií a cílů!

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe v oboru minimálně 5 let ideálně oblast automotive
* zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli
* aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
* výborné komunikační schopnosti
* řidičský průkaz skupiny B
* zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, týmová práce
* vysoká odolnost vůči stresu
* práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu, SAP výhodou
* ochota cestovat (1x měsíčně)

Nabízíme

* 13. plat
* 4 dny dovolené navíc
* pružná pracovní doba
* po domluvě možný home office
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* penzijní připojištění

Detaily nabídky STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát