STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

Jste v zámečnictví jako doma? Hledáte práci v Opavě, případně Vám nevadí do Opavy za prací dojíždět? Neváhejte nás kontaktovat!

Hledáme šikovné pracovníky se zkušenostmi na pozici zámečník, svářeč nebo nástrojář.

Náplň práce:
* zámečnické práce ve výrobě
* sestavování strojů a strojních zařízení dle technické dokumentace
* rýsování, stehování a svařování dílců
* práce ve dvousměnném nebo třísměnném provoze

* pracoviště Opava

* nástup možný IHNED

Požadujeme

* SOU - zámečník, popř.nástrojař, strojní kovář apod.
* zkušenosti se stehováním svařenců dle výkresové dokumentace
* základní kurz svařování CO2 (ZK 135 1.1)
* Paličský průkaz (ZP 311 1.1, nově ZP 81)
* praxe v oboru (min. 3 roky)
* znalost čtení a orientace v technických výkresech
* samostatnost
* Jeřábnický a vazačský průkaz

Nabízíme

* výkonnostní prémie
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění

Detaily nabídky STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát