PROJEKTOVÝ INŽENÝR - plastové formy

Pracovní náplň

Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, zajímavými projekty a přímo v Ostravě? Pak reagujte na naši nabídku. Hledáme kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR plastových forem.

Vaše denní povinnosti:
* zodpovědnost za design forem, specifikace forem a návrhy možných změn
* jednání s dodavateli týkající se nákupu nových forem
* implementace změn na současných výrobcích v sérii, jejich optimalizace
* tvorba technologických postupů, vypracování výrobní dokumentace
* spolupráce při korekcích a opravách vstřikovacích forem
* zpracování způsobilosti strojů a procesů, zkoušení forem - vzorování
* koordinace oprav a údržby strojů a vstřikovacích forem

Požadujeme

Co potřebujeme:

* technické vzdělání
* znalosti procesu vstřikování plastů podmínkou
* znalost konstrukce forem a zkoušení forem - vzorování
* zkušenosti v oblasti optimalizace procesů
* znalost PFMEA
* komunikativní znalost angličtiny - komunikace se zahraniční centrálou
* MS Office
* nebát se zodpovědnosti a samostatnost

Nabízíme

* bonusy
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* stravenky
* flexipasy
* jazykové kurzy

Detaily nabídky PROJEKTOVÝ INŽENÝR - plastové formy

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát