VÝVOJÁŘ - PROFÍK CO SE VYZNÁ -

Pracovní náplň

!!! HLEDÁ SE PROFÍK NA .NET !!!

Hledáme odborníka do mezinárodního týmu, který má zkušenosti s .NET a rád by se nadále rozvíjel v prostředí mezinárodní výrobní společnosti. Pokud Vám nechybí odvaha pustit se do něčeho nového, pak neváhejte !!!

Právě nyní hledáme odborníky a odbornice se znalostí .NET prostředí!

Náplň práce:

* Implementace a podpora IT systémů v oblasti výroby
* Vývoj aplikací .NET / Javascript a podpora stávajících
* Podpora a koordinace traceability
* Administrace databázových server
* Instalace SW a HW
* Koordinace mezinárodních dodavatelů
* Pravidelný reportingi
* Podpora při řešení problému
* Práce s příslušnou dokumentací

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* velmi dobrá znalost C# a
prostředí .NET
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* znalost JavaScript, React, SignalR, Message Bus, Entity framework
* porozumění principům objektově orientovaného programování
* velkou výhodou zkušenosti s vývojem průmyslových MES systémů
* znalost principů počítačových sítí
* znalost MS SQL serveru
* znalost Kepware OPC serveru (volitelné)
* zkušenosti s Siemens PLC (volitelné)
* ITIL Foundation

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Příplatky na stravování
* Životní a penzijní připojištění
* High-tech prostředí špičkové mezinárodní společnosti

Detaily nabídky VÝVOJÁŘ - PROFÍK CO SE VYZNÁ -

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát