DATOVÝ ANALYTIK, OSTRAVA

Pracovní náplň

Rád bys pracovat pro špičku v oboru? Láká Tě možnost své zkušenosti zúročit v mezinárodní společnosti, která je schopna adekvátně ocenit Tvou práci? To vše v příjemném kolektivu, kde se z kolegů stávají přátelé :-)

Tak už neváhej a ozvi se pro bližší detaily!!!

Náplň práce:
* analýza zákaznických dat
* sledování trendů
* navrhování plánů pro systematickou práci s daty
* úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

Požadujeme

* vzdělání ekonomického, IT nebo matematického směru
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* anglický jazyk na pokročilé úrovni - denní využití
* analytické myšlení
* výborné prezentační dovednosti
* zaměření na detail

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* bonusy
* flexibilní pracovní doba
* částečný home office
* stravenky
* sick days
* příspěvky na volnočasové aktivity

Detaily nabídky DATOVÝ ANALYTIK, OSTRAVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát