ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pracovní náplň

Chce pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě? Poskytneme Vám příspěvek na dojezd, 5 týdnů dovolené, finanční prémie a možnosti kariérního rozvoje v rámci společnosti.

Pokud hovoříte anglicky a máte zkušenosti se zákaznickým servisem, pak neváhejte a přidejte se k nám. Právě nyní hledáme vhodné kandidáty do ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!

Náplň práce:
* zákaznický servis
* plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech
* zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků
* správa zákaznických portálů
* práce v SAP
* plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání s maturitou
* anglický jazyk na komunikační úrovni (komunikace se zákazníky)
* zkušenosti se zákaznickýcm servisem ideálně z výroby
* znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, SAP výhodou)
* analytické a organizační schopnosti

Nabízíme

* příspěvek na dojezd do zaměstnání
* finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* sick days
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu
* práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

Detaily nabídky ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát